Produkty

Płyty warstwowe

Płyty warstwowe oferowane przez nas mogą być stosowane jako elementy ścienne i dachowe dla lekkiej zabudowy budynków przemysłowych, jak również jako materiał izolacyjny wykorzystywany w chłodnictwie, przemyśle spożywczym oraz w budownictwie ogólnym. Płyty wykorzystywane są w fasadach, dachach, ścianach działowych i sufitach. W naszej ofercie dostępne są również energooszczędne płyty warstwowe, które pozwalają uzyskać wysoką efektywność energetyczną obiektu.

Typy płyt warstwowych: - z rdzeniem styropianowym, - z rdzeniem z pianki typu PUR i PIR, - z wypełnieniem z twardej niepalnej wełny mineralnej.

Płyty warstwowe z wypełnieniem styropianowym są najtańszym rozwiązaniem wśród płyt warstwowych. Dzięki temu płyty styropianowe cieszą się niesłabnącą popularnością.

Płyty warstwowe z poliuretanem mogą być stosowane jako pionowe i poziome elementy ścian oraz jako pokrycia dachowe. Grubsze płyty z pianki mogą być stosowane w chłodniach, mroźniach czy przechowalniach z kontrolowaną atmosferą.

Płyta warstwowa z rdzeniem z wełny mineralnej ma zastosowanie wszędzie tam gdzie niezwykle ważne są parametry ochrony przeciwpożarowej obiektu. Jest to produkt, z którego wykonuje się ściany, dachy, stropy a także ściany ogniowe i kurtyny.

Dzięki najwyższym osiągom izolacyjności termicznej i wysokiej jakości systemu łączenia i mocowania, płyty warstwowe nadają się w szczególności do realizacji sufitów i przegród w mroźniach, chłodniach, przechowalniach oraz w innych środowiskach o kontrolowanej atmosferze.

Obróbki blacharskie

Obróbki blacharskie wykonujemy z blachy płaskiej zarówno w identycznym kolorze, w jakim jest zamówienie na płyty warstwowe, jak i w kolorze kontrastującym z kolorem danego pokrycia dachowego lub ściennego zamawianej zabudowy.

Ostateczny efekt estetyczny i techniczny uzyskujemy dzięki odpowiedniemu wykończeniu poprzez prawidłowe i fachowe zamontowanie obróbek blacharskich. Wymiary i ich wygląd dopasowujemy do kształtu i specyfiki dachu oraz ścian.

Akcesoria montażowe

Do prawidłowego montażu płyt warstwowych oraz obróbek blacharskich oferujemy, znajdujące się w magazynie, wszelkiego rodzaju wkręty samowiercące z uszczelką EPDM oraz podkładką, które zapewniają szczelność i łatwość mocowania.

Drzwi chłodnicze

Oferujemy również drzwi chłodnicze i mroźnicze spełniające największe wymogi nie tylko pod względem technicznym ale i cenowym jak i estetycznym.

W naszej ofercie mamy drzwi chłodnicze zawiasowe i przesuwne oraz drzwi mroźnicze zawiasowe i przesuwne.

Usługi

Aby sprostać wymaganiom naszych klientów wykonujemy z płyty warstwowej niestandardowe zamówienia, od dużych hal po niewielkie budy dla psa. W realizacji inwestycji z płyty warstwowej jesteśmy skłonni podjąć każde wyzwanie i wykonać każde zamówienie.